Ambient Dupleks Per Qira tek Pazari i Ri

 • 3.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 360 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Ambienti pozicionohet ne katin zero.

Organizohet ne formen e dupleksit, nga ku siperfaqja e katit te pare eshte 280 m2 dhe siperfaqja e katit te dyte eshte 80 m2.

Ambienti eshte open space dhe mund perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si p.sh: call center, klinike etj.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kryesore te Tiranes dhe me levizshmeri te larte njerezish.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Pazari i Ri
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate