🔥🆕 AMBIENT BIZNESI ME QERA NË LUNGOMARE,VLORË.(Vije e trete)

 • 250€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 50 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355688000997

Description

🔥🆕 AMBIENT BIZNESI ME QERA NË LUNGOMARE,VLORË.(Vije e trete)

✅ Prona ndodhet në Rrugën “Shyqeri Alimerka” dhe ndodhet në vijë të tretë, në një zonë, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 1 tualet.

✅ Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 50 m2.

✅ Prona është e përshtatëshme për ç’do lloj aktiviteti.
✅ Disponon çertifikatë të rregullt pronësie

✅ Çmimi 25’000 Lek /Muaj.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355688000997
☎️+355683354824
📧ronaldocanaliajrealestate@gmail.com
🌐 www.desrealestate.al
————————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare