🏡SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË DON BOSKOS,TIRANË

 • 140.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697032247

Description

🏡SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË DON BOSKOS,TIRANË

🏷️Çmimi: 140.000 Euro
📐 Sipërfaqe: 99 m2 total

📍Vendndodhja:Don Bosko, pranë shkolles Ilirija, Tiranë

🚪 Apartamenti organizohet nga ambienti I ndenjes+gatimit, 2 dhomat e gjumit dhe 2 tualete .

➖Tipologjia 2+1+2
🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
🛏️ 2 Dhoma gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌Apartamenti ndodhet ne katin e 4-të të banimit , në një pallat të ri me ashensor.

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.
Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt
dhe sherbime te shumellojshme si : palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
GURI BREGU
☎️ 0697032247

 

 

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta