🏡JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANË RRUGÊS SË DURRËSIT, TIRANË.

 • 250€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, prokop myzeqari
qera
10 Rr. Durresit / Prokuroria, prokop myzeqari
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 20 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0688222172

Description

🏡JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANË RRUGÊS SË DURRËSIT, TIRANË.

 

🏷️Çmimi: 25.000 lekë

 

 

📍Vendndodhja:Rruga Prokop Myzeqari

 

🚪 Prona ndodhet në katin përdhe te një pallati.

 

📌Ambienti përdoret për zhvillim aktiviteti si zyra , klinika, estetikë,dyqan  etj

 

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Pozicionohet buzë rruge dhe është shumë lehtë i aksesueshem.

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

SON DOMI

☎️ 0688222172

 • Address prokop myzeqari
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta