🏠SHITET APARTAMENT 2+1+2, PRANË RADISONIT, TIRANË

 • 185.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

🏠SHITET APARTAMENT 2+1+2, PRANË RADISONIT, TIRANË

 

🏷️Çmimi: 185.000 euro

 

📐 Sipërfaqe :122m2

 

📍Vendndodhja: Liqeni I thatë,prane Radisonit,Tiranë.

 

📌Apartamenti organizohet nga korridori kryesor që bën shpërndarjen në ambientin e ndenjes+ këndin e gatimit , në 2 dhomat e gjumit dhe 2 tualete.

 

📌Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri.

 

📌Prona pozicionohet në një zonë të mirë të kryeqytetit.

 

🚪Organizimi

🛋️ 1 Ambient ndenje+gatimi

🛏️ 2 Dhoma gjumi

🛀 2 Tualete

🖼️ 1 Ballkon

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.
Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt
dhe sherbime te shumellojshme si : palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
BLERIM FALLANAJ

☎️ 📲0688000969

 

 • Address Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta