🏠SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË LIQENIT TË TIRANËS

 • 1.850€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 1.850€

Details

 • Price: 1.850€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

🏠SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË LIQENIT TË TIRANËS

 

🏷️Çmimi: 1850 euro/m2

 

📐 Sipërfaqe: 124.6 m2

 

📍Vendndodhja:Rruga Kristo Luarasi ,Tiranë.

 

📌Apartamenti organizohet nga korridori kryesor që bën shpërndarjen në ambientin e ndenjes+ këndin e gatimit , në 2 dhomat e gjumit dhe 2 tualete.

 

📌Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri

 

📌Prona pozicionohet në një ndër zonat më të mira të kryeqytetit.

 

🚪Organizimi

🛋️ 1 Ambient ndenje+gatimi

🛏️ 2 Dhoma gjumi

🛀 2 Tualete

🖼️ 1 Ballkon

 

 

📱 Për më shumë detaje na kontaktoni

0697032241

 • Address Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta