SHITET DYQAN 216M2 “PRANË AMBASADËS AMERIKANE” 649.500 EURO

  • 649.500€
2 Qyteti Studenti | Sauk, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
  • 649.500€

Details

  • Price: 649.500€
  • Size: 216 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696320000

Description

SHITET DYQAN  PRANË AMBASADËS AMERIKANE

* SIPËRFAQJA: 216.5 M2
* ORGANIZIMI: OPEN SPACE
* 1 TUALET
* FASADË XHAMI
* ⁠RRUGES KRYESORE
* KATI 0
* PALLAT I RI
* ME ASHENSOR
* ORIENTIMI: JUG-PERËNDIM
* MOBILIMI: BOSH
* PËRSHTATSHMËRIA: I PËRSHTATSHËM PËR INVESTIM ,DYQAN, KLINIKË, ZYRA, SHOWROOM, ETJ.
* ÇMIMI: 3000 EURO/ M2
* ⁠649 500 EURO
* VENDNDODHJA: PRANË AMBASADËS AMERIKANE, TIRANË
* KONTAKTI  069 632 0000
* KODI: K4
  • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 Qyteti Studenti | Sauk