Tirane, shitet Vile 3+1+Ballkon Kati 3, 250 m² 495,000 € (TEG) TT 929

 • 495.000€
, TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 495.000€

Details

 • Price: 495.000€
 • Size: 250 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697017107

Description

Shitet, Vile.
Vendndodhja: Olive Garden Rezidence, TEG, Tirane.

Specifikat e prones:
– Siperfaqe totale: 250 m2.
– Siperfaqe oborri: 150 m2.
– Strukture 3- kateshe.
– Me hipoteke.
– Totalisht e investuar.
– Sistem chiller.
– 1 post parkimi i mbyllur i perfshire ne cmim.
– Shitet bosh.

Organizimi:
Kati 0: – ambient ndenjie dhe ambient gatimi, tualet, oborr.
Kati 1: – 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Kati 2: – dhome gjumi, tualet, garderobe, verande.

Avantazhe:
– Standart dhe cilesi & siguri maksimale.
– Investuar deri ne detaje.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone, na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2