Tirane, shitet apartament 2+1+Ballkon Kati 9, 102 m² 122.000 € (Astir) TT 951

 • 122.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 122.000€

Details

 • Price: 122.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Shitet, Apartament 2+1+2.
Vendndodhja: Kompleksi Fratari, Astir, Tirane.

Specifika te prones:
– Siperfaqe totale: 102 m2.
– Kati: 9.
– Orientim Lindje.
– Me ashensor.
– Me hipoteke.

Organizimi:
Ambient ndenje, ambient gatimi, korridor shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone.

Avantazhe:
– Cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi