Tirane, shitet apartament 2+1+Ballkon Kati 2, 122 m² 146.400 € (Rruga e Dajtit) TT 954

 • 146.400€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 146.400€

Details

 • Price: 146.400€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

Shitet, Apartament 2+1+2.
Vendndodhja: Rruga e Dajtit, Fresku, Tirane.

Specifika te prones:
– Siperfaqe totale: 122 m2.
– Kati: 2 banim.
– Pallat i ri.
– Me ashensor.
– Orientim jug-perendim.

Organizimi:
Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

Avantazhe:
– Cilesi & siguri maksimale.
– Mirembajtje dhe administrim i dedikuar.
– Ndricim natyral
– Investim afatgjat.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

Cel. : +355694086661

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON