Tirane, shitet apartament 2+1, Kati 7, 107 m² 116,650 € (Shkoze)

 • 116.650€
1 Poligrafiku / Autotraktoret, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Poligrafiku / Autotraktoret, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 116.650€

Details

 • Price: 116.650€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355697017102

Description

Në Shitje, Apartament 2+1
Forest Residence, Shkozë, Tiranë

Avantazhe të Rezidencës:
-Kompleks rezidencial bashkëkohor.
-Cilësi ndërtimi.
-Parkim i dedikuar.
-Izolim termik dhe akustik.
-8000 m2 sipërfaqe e gjelbëruar.
-30,000 m² gjelbërim në hapësirat e brendshme të Rezidencës.
-Lokacion i favorshëm e zonë në zhvillim.
– Fazë ndërtimi.
-Mundësi blerje me këste.

Për një vizitë në pronë dhe çmim, më kontaktoni:

 • Address Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Poligrafiku / Autotraktoret

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2