Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 5, 133 m² 173.000 € (Rruga e Elbasanit) TT 964

 • 173.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 173.000€

Details

 • Price: 173.000€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

Ne shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rruga e Elbasanit, Tirane.

Specifika te prones:
– Siperfaqe totale: 133 m2.
– Kati: 5.
– Orientim Jug- Perendim.

Organizimi:
Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
– Cilesi & siguri maksimale.
– Investim afatgjate.
– Zone e qete familjare.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

Cel. : +355692345291

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit