Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 4, 115 m² 235.000 € (Kinostudio)

,

Details

  • Size: 115 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: +355697017102

Description

Shitet, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rruga Aleksander Moisiu, Rezidenca Delta Molla, Kinostudio, Tirane.

Specifika te prones:
– Siperfaqe totale: 115 m2.
– Kati: 4.
– Totalisht i mobiluar.
– Me 2 ashensore.
– Orientim jug-lindje.
– Ne proces hipotekimi.
– Post Parkimi i pershire ne cmim.

Organizimi:
Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
– Cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
  • TOKTON2