Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 1, 84 m² 96.000 € (Rruga e Dajtit), TT 978

 • 96.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 96.000€

Details

 • Price: 96.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697017107

Description

Në Shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Fresku, Rruga e Dajtit, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 83.5 m2.
-Kati: 1.
-Me hipotekë.

Organizimi:
Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
-Me parket.
-Komunitet i zgjedhur familjar.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2