Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 1, 107 m² 266.550 € (Pazari i ri) TT 543

 • 266.550€
, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
shitje
, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 266.550€

Details

 • Price: 266.550€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Pazari i ri, Qendër, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:
-Qendra e Tiranës ka akses të mirë në shërbimet publike, përfshirë transportin publik,
spitale, qendrat tregtare, dhe shërbimet e tjera të nevojshme. Ky akses e bën më të lehtë jetesën e banorëve të kësaj zone.
-Infrastruktura është përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të punuar. Ky
transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
-Në krahasim me disa pjesë të tjera të Tiranës, kjo zonë mund të konsiderohet si një zonë relativisht e sigurt dhe e qetë. Kjo është e rëndësishme për banorët dhe për nxënësit e shkollës.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 106.62 m2.
-Sipërfaqe neto: 92.85 m2.
-Kati: 1 banim.
-Ndertim i ri.
-Fazë përfundimtare.

Organizimi:
Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.
– Cilësi & siguri maksimale.
– Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi