Shitet, Apartament 1+1,Porcelan,Tirane.

 • 83.720€
4 Kinostudio / Porcelan, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 83.720€

Details

 • Price: 83.720€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +3557017106

Description

Shitet Apartament 1+1.
📍Adresa: Tiranë, Rruga Hysen Xhura, Pranë TV Klan, Rezidenca 5D Construction.

▪️ Sipërfaqe totale: 64.4 m2.
▪️ Kati 1 banim.
▪️ Kubaturë e rregullt.
▪️ Bosh.
▪️ Me ashensor.
▪️ Bëhet i banueshëm në fund të vitit.
▪️ Ndriçim natyral në çdo ambient.
▪️ Ndërtim cilësor.
🌆 Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.
💸 Cmimi 83.720 Euro.
📲Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta