Tirane, shitet apartament 1+1+Ballkon Kati 4, 60 m² 67.000 € (Fresku) TT 971

 • 67.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Në shitje, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Rruga e Thesarit, Fresku.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 61 m2.
-Sipërfaqe neto: 55 m2.
-Kati: 4.
-Pjeserisht i mobiluar.
-Me ashensor.
-Orientimi: Veri-Perendim.
-Me hipoteke.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

Cel. : +355697017108

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2