Tirane, shitet ambjent biznesi Kati 1, 45 m² 62,400 € (Yzberisht) TT 916

 • 62.400€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 62.400€

Details

 • Price: 62.400€
 • Size: 45 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Ne shitje, Duplex.
Vendodhja: Rezidenca Golden Park 3, Yzberisht, Tirane.

Specifika te prones:
– Siperfaqe totale: 45 m2.
– Kati: 1.

Organizimi:
-Open space.

Avantazhe:
– Standart elitar, cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.
– Fasade e ventiluar.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne rezidence, na kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi