Tirane, shitet 1+1+Ballkon, Kati 9, 83 m² 152,900 € (Zogu i zi) TT 900

 • 152.900€
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 152.900€

Details

 • Price: 152.900€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9

Description

Ne shitje, apartament 1+1.
Vendodhja: Rezidenca Lion Park 2, Zogu i zi, Tirane

Specifikat e prones:
– Siperfaqe totale: 82.64 m2.
– Kati 9.
– Faze grope.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhet:
– Standart elitar, cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatghate.
– Fasade e ventiluar.
– Projekt unik.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne rezidence na kontaktoni!
+355697017104

Cel. : +355697017104

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2