Tirane, shitet 1+1+Ballkon, Kati 9, 82 m² 151,200 € (Zogu i Zi) TT 899

 • 151.200€
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 151.200€

Details

 • Price: 151.200€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9

Description

Shitet, Apartament 1+1.
Vendodhja: Rezidenca Lion Park 2, Zogu i zi, Tirane.

Specifikat e prones:
– 
Siperfaqe totale: 81.73 m2.
– Kati 9.
– Faze grope.

Organizimi:
Koridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhet:
– Standart elita, cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.
– Fasade e ventiluar.
– Projekt unik.

Per nje konsulence te plote per pronen ne manxhim, si dhe nje vizite nga afer ne rezidence, na kontaktoni!

Cel. : +355697017104

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2