Tirane, shes shtepi private, 335 m² 200.000 Euro (Tufinë)

 • 200.000€
, Shtish-Tufinë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
, Shtish-Tufinë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 335 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet shtëpi private pranë Insitutit të Ndërtimit në Tufinë. Shtëpia ka sipërfaqe 335 m2 truall, 141 m2 ndërtim dhe një kat nëntokë 60 m2 për parkim dhe depo. Shtëpia është totalisht e mobiluar dhe përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet, verandë, oborr dhe vendparkim. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-shtepi-private-tufine-tirane/

ID: 46079

 • Address Shtish-Tufinë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate