Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 75 m² 155.000 Euro (Rruga Muhamet Gjollesha)

 • 155.000€
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 75 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Mundësi e mirë investimi pasi ndodhet buzë rrugës kryesore dhe mund të përdoret për biznes. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Çmimi i dikutueshëm. Aktualisht dhënë me qera 600 euro bruto. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë

ID: 44046

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate