Tirane, shes 1+1+Ballkon, Kati 9, 80 m² 141,500 € (Zogu i zi) TT 898

 • 141.500€
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 141.500€

Details

 • Price: 141.500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355697017104

Description

Në shitje, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Rezidenca Lion Park 2, Zogu i zi, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 79.46 m2
-Kati: 9.
-Fazë grope.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
-Fasadë e ventiluar.
-Projekt Unik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

Cel. : +355697017104

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2