Tirane, jepet me qera Vile 4+1+Ballkon Kati 3, 350 m² 3,000 € (TEG) TT 927

 • 3.000€
, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 350 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697017107

Features

Description

Me qera, Vile e Bashkengjitur.
Vendodhja: Rezidenca Secret Garden, TEG, Tirane.

– Siperfaqe totale: 350 m2.
– Siperfaqe verande: 50 m2.
– Strukture 3- katshe.
– Me hipoteke.
– Totalisht e investuar.
– Sistem chiller.
– Arredim modern.
– Dy poste parkimi te perfshira ne cmim.

Organizim:
Kati 0: – ambient ndenjie, ambient gatimi, tualet, depo.
Kati 1: – 3 dhoma gjumi, 2 tualete, verande.
Kati 2: dhome gjumi, tualet, open space (mundesi organizimi sipas deshires)

Avantazhe:
– Standart dhe cilesi & siguri maksimale.
– Investuar deri ne detaje.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne rezidence na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2