Tirane, jepet me qera Vile 4+1 Kati 3, 350 m² 3.000 € (TEG) TT 927

 • 3.000€
, TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 350 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697017106

Description

Me Qera, Vilë e Bashkëngjitur
Vendndodhja: Rezidenca Secret Garden, TEG, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 350 m2
-Sipërfaqe verande: 50 m2
-Strukturë 3-katshe.
-Me hipotekë.
-Totalisht e investuar.
-Sistem chiller.
-Arredim modern.
-Dy poste parkimi të përfshira në cmim.

Organizimi:
Kati 0: -ambient ndenje dhe ambient gatimi, tualet, depo.
Kati 1: -3 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë.
Kati 2: -dhomë gjumi, tualet, open space (mundësi organizimi sipas dëshirës)

Avantazhe:
-Standart dhe cilësi & siguri maksimale.
-Investuar deri në detaje.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta