Tirane, jepet me qera Vile 3+1+Ballkon Kati 3, 250 m² 2.250 € (TEG) TT 928

 • 2.250€
, TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 2.250€

Details

 • Price: 2.250€
 • Size: 250 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Jepet me qera, Vilë e Bashkëngjitur
Vendndodhja: Olive Grove Residence, TEG, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 250 m2
-Sipërfaqe oborri: 150 m2
-Strukturë 3-katshe.
-Me hipotekë.
-Totalisht e investuar.
-Sistem chiller.
-1 post parkimi i mbyllur i përfshirë në cmim.
-Shitet bosh.

Organizimi:
Kati: 0: -ambient ndenje dhe ambient gatimi, tualet, oborr.
Kati 1: -2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Kati 2: -dhomë gjumi, tualet, garderobë, verandë.

Avantazhe:
-Standart dhe cilësi & siguri maksimale.
-Investuar deri në detaje.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

Cel. : +355694086661

 • Address TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON