Tirane, jepet me qera Vile 2+1+Ballkon Kati 2, 175 m² 1.450 € (TEG) TT 930

 • 1.450€
, TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.450€

Details

 • Price: 1.450€
 • Size: 175 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Me Qera, Vilë e Bashkëngjitur
Vendndodhja: Olive Grove Residence, TEG, Tiranë.

Specifika te prones:
-Sipërfaqe totale: 175 m2
-Sipërfaqe oborri: 50 m2
-Strukturë 2-katshe.
-Me hipotekë.
-Totalisht e investuar.
-Sistem chiller.
-1 post parkimi i mbyllur i përfshirë në cmim.
-I mobiluar.

Organizimi:
Kati 0: -ambient ndenje dhe ambient gatimi, tualet, oborr.
Kati 1: -2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
-Standart dhe cilësi & siguri maksimale.
-Investuar deri në detaje.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi