Tirane, jepet me qera apartament 3+1 Kati 3, 134 m² 550 € (Fresku) TT 435

 • 550€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 134 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Qera, Apartament 3+1+2 Poste parkimi.
Vendndodhja: Fresk, Rruga e Dajtit.

Detaje për Zonën:
-Zona e Freskut është një nga zonat më tërheqëse të Tiranës, dhe popullsia e saj është një shembull i diversitetit dhe jetës urbane.
-Transformimi Urban: Në vitet e fundit, Zona e Freskut është duke përjetuar një rindërtim të madh urban. Infrastruktura është përmirësuar dhe ajo që i jep më shumë vlerë është projekti i “Unazës së madhe” pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
– Akseset: Zona e Freskut është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.
-Zona ofron hapsira të dedikuara për njësitë tregtare, supermarkete, shkolla, kopshte, bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi.
-Zona e Freskut është një nga destinacionet më tërheqëse të Tiranës për të investuar, ku natyra, kultura dhe urbanizmi takohen në një harmoni të përkryer. Nëse jeni në kërkim të një prone të re ose një mundësi investimi, Zona e Freskut është një vend i duhur për të filluar këtë udhëtim.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 134 m2.
-Kati: 3.
-Investuar dhe mobiluar.
-Dy poste parkimi te perfshira ne cmim.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
– Cilësi & siguri maksimale.
– Mirembajtje dhe administrim i dedikuar.
– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .
– Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi