Tirane, jepet me qera apartament 3+1 Kati 2, 135 m² 350 € (Kodra Priftit) TT 912

 • 350€
, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 355697017106

Description

Jepet me qera, Apartament 3+1.
Vendndodhja: Kodra e Priftit, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 135 m2.
-Kati: 2.
-Pjeserisht i mobiluar.
-Shtepi private.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
-Ndriçim natyral.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta