Tirane, jepet me qera apartament 3+1, Kati 2, 120 m² 1,000 € (Rruga e Kavajës), TT 860

 • 1.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697017106

Description

Jepet me qera, Apartament 3+1.
Vendndodhja: Rruga e Kavajës, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 120 m2.
-Kati: 2.
-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2