Tirane, jepet me qera apartament 2+1+Ballkon Kati 4, 72 m² 400 € (Porcelan) TT 989

 • 400€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelan, Tirane
qera
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelan, Tirane
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Porcelan, Tirane.
Specifika te prones: 
– Siperfaqe totale: 72 m2.
– Kati: 4.
– Totalisht i mobiluar.
– Pallat ekzistues.
Organizimi: 
Korridor shperndares, ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
Avantazhe: 
– Cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.
Per nje konsulence te plote per pronen si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni
 • Address Porcelan, Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON