Tirane, jepet me qera apartament 2+1+Ballkon Kati 4, 100 m² 550 € (Liqeni i thate) TT 985

 • 550€
, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697017105

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Liqeni i thate, Tirane.

Specifika te prones:
-Siperfaqe totale: 100 m2.
– Kati: 4.
– I mobiluar.
-Totalisht i investuar.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
– Cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone, na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2