Tirane, jepet me qera apartament 2+1+Ballkon Kati 3, 105 m² 1.350 € (Mine Peza) TT 497

 • 1.350€
, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1.350€

Details

 • Price: 1.350€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Jepet me qera, Apartament 3+1.

Vendndodhja: Rruga Mine Peza, Tiranë.

Detaje për zonën:
-Lokacioni: Rruga Mine Peza ndodhet në një vend strategjik në Tiranë, duke ofruar qasje të lehtë në të gjitha akset e kryeqytetit dhe të shërbimeve të rëndësishme.
-Infrastruktura: Zona ka një infrastrukturë të mirë zhvilluar, me rrugë të mira, trotuare, dhe shërbime komunale të cilat janë të përdorshme për banorët dhe bizneset.
-Shkollat dhe institucionet arsimore: Ka shkolla të ndryshme, universitete dhe institucione arsimore që ofrojnë mundësi të shkëlqyera arsimore për fëmijët dhe të rinjtë.
-Shërbimet shëndetësore: Rruga Mine Peza ofron akses të lehtë në spitale, klinika dhe qendra shëndetësore të cilat ofrojnë shërbime shëndetësore të cilat janë të nevojshme për banorët.
-Zona ka një gamë të gjerë të restoranteve, kafeterive dhe dyqaneve, që ofrojnë produkte dhe shërbime të ndryshme për banorët dhe vizitorët.
-Lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 105 m2
-Kati: 3.
-Pallat ekzistues.
-Jepet me qera për zyra.

Organizimi:
Korridor shpërndarës, 3 dhoma, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

Cel. : +355694086661

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON