Tirane, jepet me qera apartament 2+1+Ballkon Kati 15, 110 m² 1,200 € (Rruga e Kavajes) TT 913

 • 1.200€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
qera
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 15

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rruga e Kavajës, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 110 m2.
-Kati: 15.
-Bosh.
-Jepet me qera për zyra.

Organizimi:
Korridor shpërndarës, 2 dhoma, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Ndriçim natyral.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

Cel. : +355697017106

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta