Tirane, jepet me qera apartament 2+1+Ballkon , 75 m² 400 € (Medreseja) TT 933

 • 400€
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
qera
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355694086660

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Medreseja, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 75 m2.
-Kati: 6 banim (i fundit).
-Pallat ekzistues.
-I mobiluar.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
Cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afer në pronë na kontaktoni!

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON