Tirane, jepet me qera apartament 2+1, Kati 7, 130 m² 1,300 € (Qendër) TT 883

  • 1.300€
, Skanderbeg Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
, Skanderbeg Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
  • 1.300€

Details

  • Price: 1.300€
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

Qera, Apartament 2+1+ verandë.

Vendndodhja: Turdiu Center, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 130 m2.

-Kati 7.

-Totalisht e investuar.

-Me ashensor.

-Pallat i vitit 2022.

-2 poste parkimi të përfshira në çmim.

Organizimi:

-Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë.

Avantazhe:

-Standart dhe cilësi & siguri maksimale.

-Investuar deri në detaje.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

Cel. : +355692345291

  • Address Skanderbeg Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
  • TOKTON2