Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 4, 75 m² 350 € (Shkolla e Bashkuar) TT 935

 • 350€
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
qera
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Shkolla e Bashkuar, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 75 m2
-Kati: 4 banim.
-Pallat ekzistues.
-Totalisht i mobiluar.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë, na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON