Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, 100 m² 800 € (Pazari i ri) TT 393

 • 800€
, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
qera
, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Pazari i ri, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 100 m2
-Kati: 3.
-I mobiluar.
-Me ashensor.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
-Mundësi dhënie me qera edhe për Airbnb.

Për një konsulencë te plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON