Tirane, jepet me qera apartament 2+1, Kati 2, 110 m² 1.200 Euro (Rezidenca Secret Garden.)

 • 1.200€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 701 7106

Description

Jepet me qera, apartament 2+1, Rezidenca Secret Garden.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 110 m2
• Kati 2.
• Orientim lindje-perëndim
Organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, depo, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me sistem kondicionimi.
• Me sistem chiller.
• Me parket.
• Mundësi parkimi.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta