Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 2, 75 m² 350 € (Allias) TT 752

 • 350€
, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
qera
, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697017106

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Allias, Tirane.

Specifika te prones:
– Siperfaqe totale: 75 m2.
– Kati: 2 i nje shtepie private.
– I mobiluar.

Organizimi:
Ambient ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
– Cilesi & siguri maksimale.
– Mirembajtje dhe administrim i dedikuar.
– Ndricim natyral.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone, na kontaktoni!

 • Address Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta