Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 1.000 m² 10.000 € (Rruga e Dibres) TT 981

  • 10.000€
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
qera
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
  • 10.000€

Details

  • Price: 10.000€
  • Size: 1000 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355697017102

Description

Jepet për qera, Ambient Biznesi.
Vendndodhja: Rruga e Dibrës, Tiranë.

Specifikat:
-Sipërfaqe totale: 1000 m2.
-Kati: 0 & 1.

Organizimi:
-Open space.
-Organizimi 2 kate (0 & 1)

Avantazhe:
-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
-Fasadë e ventiluar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

  • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
  • TOKTON2