Tirane, jepet me qera 1+1 Kati 2, 40 m² 400 € (Rruga Qemal Stafa) TT 914

 • 400€
, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 40 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: Cel. : +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Rruga Qemal Stafa, Shkolla e kuqe,Tiranë

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 40 m2
-Kati: 2.
-Totalisht i mobiluar.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, tualet.

Avantazhe:
-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim,si dhe nje vizite nga afer ne prone, na kontaktoni!

 

 • Address Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON