Shitet apartament, Lagjia 10

 • 32.000€
, Rruga Pandeli Vangjeli, Barç, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Rruga Pandeli Vangjeli, Barç, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 32.000€

Details

 • Price: 32.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355697044880

Description

Shitet apartament në Lagjen 10 Korçë. Një zonë e qetë, vetëm 2 minuta larg parkut më të madh të qytetit. Zona ofron të gjitha lehtësitë e nevojshme për një jetë komode. E rrethuar nga shkolla, farmaci, dyqane dhe supermarkete, qendra bukurie, kënde lojërash, zona ofron gjithçka që ju nevojitet.

Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe siperfaqe 55 m2. Organizohet ne sallon-kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet i mobiluar. Ndodhet ne katin e dyte banim.

Cmimi 3 600 000 leke.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Pandeli Vangjeli, Barç, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce