Shitet, Apartament 2+1,Fresku,Tirane.

 • 105.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 701 7106

Description

Shitet, Apartament 2+1,Fresku,Tirane.

Informacion mbi apartamentin:

 • Sipërfaqja: 104m2.
 • Kati 6.
 • Apartamneti disponon depo
 • I pajisur me ashensor
 • I mobiluar
 • I sapo rinovuar
 • Ndertim i ri

Apartamenti eshte i pajisur me :

 • Sistem Kapot.
 • Sistem dural termoizolues akustik me tre xhama.
 • Grila persiane.
 • Sistem hidraulik multistrad.
 • Sistem elektrik modern.
 • Sistem ngrohje kaldaje me pelet ne cdo ambient.
 • Sistem kondicionimi inverter.
 • Sisteme gipsi dhe ndricim modern.
 • Muret jane te veshur me veshje guri dekorativ,grafiato etj.
 • Banje e kompletuar moderne plus parabanje lavanteri.

Detaje te tjera:

 • Apartamenti disponon Dokumentacion të rregullt Hipotekor.
 • Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
 • Opsion ideal investimi.

Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta