Shitet Apartament 2+1+2, Bulevardi i Ri

 • 208.950€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 208.950€

Details

 • Price: 208.950€
 • Size: 139 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 2+1+2

Vendodhja: Rezidenca Platinum, Bulevardi i Ri

Specifikat e prones:

-Siperfaqe 139.3 m2

-Kati 3

-Orjentimi veri,lindje

-Me vetrata termike dopio xham.

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon

Avantazhe:

– Ndriçim natyral .

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndërtim i ri.

– Investim afatgjate.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3