Shitet Apartament 1+1,Kodra e Diellit

 • 115.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Specifikat e Prones:

Siperfaqe 71.24m2

Kati 5 banim

Faze perfundimtare

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet,ballkon

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Kubatur e rregullt

Per me shume detaje rreth prones si dhe nje vizit nga afer me kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3