Shitet Apartament 1+1, Ish Fusha E Aviacionit, Tirane

 • 102.882€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 102.882€

Details

 • Price: 102.882€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Specifikat e prones:

-Siperfaqe 79.14 m2

-Kati 11 Banimi

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndërtim i ri.

– Investim afatgjate.

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3