Shitet, Apartament 1+1+ Ambient Gatimi, Astir, Tiranë – 110,000€ | 90m²

 • 110.000€
, Astir

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie

● Ambient Gatimi i veçuar

● Dhomë Gjumi

● Tualet me dritare

● Ballkon

● Kati 6 banim

● Ashensor

● 90 m2

● Mobiluar

●Orientimi: Jug

Cilësime të tjera:

Apartamenti konvertohet lehtësisht në 2+1, ndodhet pranë 2 Palmave dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/property/2547/shitet-apartament-1-1-ambient-gatimi-astir-tiran%C3%AB-110-000-90m%C2%B2-urb491.html

ID: URB491

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate