Qira, Apartament 2+1+2 ”Pazari i Ri”, Tiranë.

 • 750€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694535101

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Pazarit të Ri tek rruga “Tefta Tashko”, vetëm 5 minuta në këmbë nga “Sheshi Skendërbej”. Jepet pjesërisht  i mobiluar si në foto, me 2 kondicioner, me orientim perfekt Jug-Lindje në pallat të ri me 2 ashensor me banorë të qetë dhe pa shqetësime. Pranë apartamentit ndodhen institucione dhe biznese të shumta të cilat të ofrojnë një jetë praktike dhe komode.

Organizimi

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • 2 Kondicioner
 • Pjesërisht i mobiluar
 • Kati 3 banim
 • 2 Ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome