Apartament 2+1+2 në shitje, Don Bosko

 • 198.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 198.000€

Details

 • Price: 198.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0693650262

Description

Apartamenti ndodhet brenda kompleksit Vizion +, Don Bosko.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe totale 118 m2.
 • Siperfaqe neto 109 m2.
 • Kati i 5.

Organizimi:

 • Ambjent ndenje + Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 tualete
 • Ballkon

Te dhena te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi me 2 ashensora.
 • Apartamenti shitet i mobiluar.
 • Shtruar me parket.
 • Orientimi Lindje-Perendim-Veri.
 • Dokumentacion i rregullt hipotekor.
 • Zone teper e preferuar dhe e qete per banim e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne nje kohe te shkurter.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania